صفر تا صد

همواره يكي از اصلي ترين نياز هاي انسان نياز به فهماندن فكر يا خواسته خود به همنوعش بوده و بر اساس دغدغه اساسی توان صحبت كردن در انسان شكل ميگيرد كه در ميان تمام موجودات زنده منحصر به فرد است.
به مرور زمان و با شکل گیری جوامع مختلف با فرهنگ های گوناگون رساندن افکار و عقاید به سایرین برای بهتر زندگی کردن یکی دیگر از نیاز های جوامع بشری میشود که کم کم به مهمترین ان تبدیل میشود ..
امروزه يكي إز مهمترين نيازهاي شركتهاي تولیدی و خدماتی و به طور كلي هر صنف ومجموعه اي كه قصد شناساندن خود در بازار مصرفي را دارد پيدا كردن روشي مناسب جهت اين امر ميباشد .لذا این نیاز اساسی باعث شکل گیری روشهای مختلف تبلیغاتی شده ،كه شناخت مناسب از سلايق وابزار مورد استفاده مردم،اصل اساسي در كارامد بودن ان ميباشد.
امروزه با توجه به نقش غیرقابل انكار دنیای مجازی در زندگی روزمره ،کاملا قابل تصور است که اساس تبلیغات بر پایه دنیای مجازی شکل بگیرد اما بدون شک این روش هم احتیاج به ابزارو قوانین خاص خود دارد و در غیر این صورت موفق نخواهد بود
برای شناساندن خود در دنیای مجازی شما به دو اصل پرتوآبی از معدود شرکتهایی است که با دارا بودن تمامی سخت افزار و نرم افزار مناسب برای این کار در صنعت موسسه رسانه نیز فعالیت می کند
یعنی علاوه بر نشر و گسترش آثار فرهنگی هنری به شکل CD و DVD اورجینال ،باداشتن تیمی مجرب در زمینه ی مدیا تصویري می تواند بهترین مشاور و مجری برای کسانی که به فکر گسترش و تبلیغ محصولات خود هستند نیز باشد .

قفل سخت افزاری

واژه قفل سخت افزازي به معناي ايجاد تغييرات فيزيكي بر روي ديسك هاي حاوي اطلاعات ميباشد تا مانع كپي غير مجاز از محصولات شود،بنابراين با توجه به روش توليد ديسكهاي اورجينال و تفاوت ان با گونه رايتي،مشخص است كه قفل سخت افزاري تنها بر روي لوح هاي فشرده اورجينال قابل اجرا است.
با توجه به انواع گوناگون قفل هاي نرم افزاري موجود در بازار ،كماكان هيچ طراحي نميتواند تضميني مبني بر نشكستن قفلش دهد.
با اين وجود پرتو ابي به عنوان يكي از مبتكرين قفلهاي سخت افزاري،ميتواند با هزينه اي پايين تر و سرعتي بالا تَر قفل سخت افزاري را بر روي انواع لوح هاي فشرده ايجاد كند ،كه از نظر كارايي و قدرت حفاظت تفاوتي با قفل هاي نرم افزاري پيچيده و پر هزينه ندارد.
علاوه بر اينكه برخلاف روال معمول ،صاحب اثر ميتواند در يك مجموعه ، هم قفل گذاري و هم تكثير را به انجام برساند،كه اين امر خود موجب بالاتر رفتن امنيت كار ميشود.

هولوگرام

بدون شك تاكنون با برچسب هاي كه نشانگر صاحب عنوان است و به وسيله ان درب جعبه حاوي ديسك را ميبندند يا اصطلاحا پلمپ ميكنند مواجه شده ايد.
در معناي كلي به اين گونه پلمپ ها به هر شكلي كه باشد هولوگرام ميگويند.
درواقع هولوگرام يك كار علاوه بر مشخص نمودن صاحب اثر تضميني بر اورجينال بودن كار نيز ميباشد.
حال با توجه به اهميت بالاي هولوگرام ،شكل و جنس ان بسيار ساده وقابل جعل است.
پرتو ابي براي اولين بار با ابداع طرح ايجاد هولوگرام بر روي بدنه ديسك،راه هرگونه جعل وتكثير از اين نشان مهم را از بين برده است.
اميد ان است كه اين روش بتواند كمك شاياني براي توليد كنندگان كإرهاي ارزشي باشد.

پشتیبانی

هنگامی که که یک لوح فشده با مشکلاتی مانند لود نشدن و یا بالا نیامدن در نرم افزارها و همچنین پخش نامناسب در ترک های صوتی و یا فایلهای تصویری مواجه میشود ..تشخیص دلیل ان کاری تخصصی و پیچیده به شمار میرود و معمولا کاربران را دچار سردرگمی میکند..لذا پرتوی ابی با تشکیل واحدی تحت عنوان پشتیبانی قصد دارد برای اولین بار برای این محصول خدمات پس از از فروش داشته باشد ویا به عبارتی دیگر محصول خود را گارانتی نماید…امید که این امر که خود نشانگر اطمینان کامل از کیفیت محصول میباشد منجر به اسودگی خاطر کاربران شود.

فهرست