درباره شرکت پرتوآبی

تقریبا بعداز نزدیک به ۲ سال تحقیق وبرسی توسط متخصصین داخلی وکوشش فراوان در جهت فراهم کردن زیر ساختهای مناسب..

در اوایل سال ۱۳۸۵ شرکت لوح فشرده پرتوی ابی تولید استمپرلوح های فشرده اورجینال را برای اولین بار در ایران اغاز نمود.وبه لطف پروردگار ضمن خودکفا کردن کشور به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین و مجهز ترین تولید کنندگان در عرصه بین الملل گردید.

همچنین پرتوآبی از معدود کارخانجات صنعتی به شمار میرود که به عنوان موسسه رسانه تصویری نیز فعالیت میکند
و مفتخر است كه با حفظ و ارائه‌ی محصولات فاخر سينمايي، فرهنگي و آموزشی به‌صورت اوریجينال و با بالاترين كيفيت، ضمن مبارزه با کپی غیرمجاز، گامی بلند در جهت گسترش فرهنگ ايرانی و حمايت از حقوق هنرمندان و فرهنگیان برداشته است.

لوح فشرده پرتوابی علاوه بر نشر و گسترش آثار فرهنگی هنری به شکل CDوDVD اورجینال ،باداشتن تیمی مجرب در زمینه ی مدیا تصویري می تواند بهترین مشاور و مجری برای کسانی که به فکر گسترش و تبلیغ محصولات خود هستند نیز باشد .
در خال حاضر ضرفیت تولید نزدیک به ۲۰۰ هزار عدد لوح فشرده اورجینال و بیش از ۸۰ عدد استمپر در روز پرتو ابی را تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول در داخل کشور قرار داده است.

بدون شک تلاش قابل ستایش متخصصین ایرانی در ورود این تکنلوژی به کشور علاوه بر اینکه باعث اشتغال زایی برای جوانان تحصیل کرده شد ه موجب صرفه جویی قابل توجهی نیز در زمینه واردات استمپر به داخل کشور گردیده است.

فهرست